-50% VISIEM PLĀNOTĀJIEM

JAUNUMS! Subliminālais video “Es atbrīvojos no pašsabotāžas”

Subliminālā vizualizācija kolekcijā “10 tūkstoši afirmāciju 5 minūtēs”

Es atbrīvojos no pašsabotāžas”

 • Ja esi nolēmis mainīt savu domāšanu, lai sasniegu līdz šim tikai sapņoto;

 • Ja meklē pēc efektīviem, moderniem paņēmieniem darbam ar savu spēcīgāko instrumentu – zemapziņu;

 • Ja novērtē pozitīvo afirmāciju spēku un vēlies tās izmantot vēl efektīvāk;

 • Ja novērtē atslābināšanās nozīmi savas veselības un panākumu labā;

 • Ja vēlies būt laimīgs cilvēks un saskatīt iespējas, kur citi saredz ierobežojumus.

Izmanto jauno tehnoloģiju un zinātnes atklājumu fantastisku sintēzi - subliminālo afirmāciju vizualizāciju kolekcijā “10 tūkstoši afirmāciju 5 minūtēs” un izveido sevi par cilvēku, kurš ir brīvs no paškaitniecības savu mērķu un panākumu sasniegšanā.

Mūsu iekšējā kritiskā balss ir formējusies mūsu dzīves sākumā. Paši to neapzinoties, mēs tiecamies izvairīties no visa, kas bērnībā mūsos ierakstījusies kā sāpīga pieredze. Vai visa tā, kas neatbilst mūsu iekšējai pasaules izpratnei un vecāku, skolotāju, citu paraugu noteiktai kārtībai. Piemēram, ja mūsu vecāki ir bijuši slinki, mūsu zemapziņa mūs mēģinās “atturēt” no “nevajadzīgām un nederīgām” aktivitātēm.

Tā kā zinātne jau ir pierādījusi, ka gribai un gribasspēkam, to abu trenēšanai caur piespiešanos un ciešanām, ir ne tik vien maza ietekme, bet pat otrādi, spēja pastiprināt mūsu sev kaitniecisko darbību, tad mums ir jāvēršas tieši pie zemapziņas, lai pārtrauktu pašsabotāžas verdzību.

Programmēt sevi brīvu, tādu domāšanas modeli, kurš ir nostiprināts zemapziņas līmeni (jo tieši zemapziņa ir tā, kas nedzirdami saka “neej, nedari, tur ir bīstami”), palīdzēs subliminālie vēstījumi.

Ar subliminālo vizualizācijas video Tev būs iespēja apgūt vai veselu 30 gadu darbu ar afirmācijām tikai 30 dienās!

5 minūtes no rīta un 5 minūtes vakarā un Tava zemapziņa būs izdarījusi vesela mēneša darbu, ko citādāk Tu pavadītu apzinātā transformējošo afirmāciju atkārtošanai prātā.

Jauns un progresīvs veids, kā attīrīt zemapziņu no negatīvām programmām un radīt spēcīgu pamatu jaunām, pozitīvām izmaiņām savā dzīvē.

Pirmais, ko Tu ievērosi, skatoties šo video, ka tas notiek gandrīz vai pilnīgi bez jebkādas piepūles!

Tas arī ir šī video brīnums.

Tā kā zemapziņas datu apstrādes ātrums ir 800 reižu ātrāks kā apziņas, tad video izmantotā teksta zemsliekšņa uztveres tehnoloģija ļauj 10 pozitīvām, būtiskām afirmācijām nokļūt tajā bez apzinātā prāta kontroles, bloķēšanas un noraidīšanas. Jaunā domāšana burtiski ieprogrammējas jūsos bez gribasspēka piepūles un laika tērēšanas. Afirmāciju parādīšanās ātrums ir pietiekams, lai zemapziņa to uztvertu un nostiprinātu, bet apzinātais prāts atslābinātos, pārtrauktu iekšējos dialogus un nomierinātos.

Jaunu neironu savienojumu izveidošanos un nostiprināšanos rada atkārtošanās. Šajā vizualizācijā vien 5 minūšu laikā Tavas smadzenes saņem vairāk kā 10 tūkstošus pozitīvu stimulu jauniem uzskatiem un pārliecībām par sevi. Un, kad tas ir zemapziņā, tā ir pamata programma, kura tālāk noteiks Tavu dzīvi.

Ļauj sevi aptvert mūzikai, brīvi plūstošām emocijām, skatoties video un tikmēr Tavas smadzenes veidos jaunas neironu ķēdes. Regulāri skatoties video, šīs neironu ķēdes nostiprināsies un kļūs par Tavas būtības stiprāko daļu.

Video ietvertas 10 afirmācijas, kuras ir būtiskas jaunu domāšanas modeļu izveidē Tavā prātā, ja vēlies nevilcināties un neatlikt lietas, piedzīvojumus, attiecības un visu dzīvi kopumā uz vēlāku.

Katra vizualizācija ir divos variantos, lai Tev būtu vieglāk tās pieskaņot savām vēlmēm un patikai.

Viens variants ir ar nomierinošiem dabas skatiem un izteikti relaksējošu mūziku, kas palīdzēs maigi un līgani noskaņot smadzeņu viļņus uz alfa frekvenci un nonākt ideālā stāvoklī zemapziņas programmēšanai un stresa atbrīvošanai.

Otrs variants ir ar tā saucamajām transa kustībām, kurā krāsas un formas mainās mandalās, vorteksos, virpuļos, plazmatiskos, kaleidoskopiskos veidos ar emocionālu mūziku, kas ļauj panākt “ārpus telpas, ārpus laika un vietas” efektu, nonākt prāta bezsvara stāvoklī un maksimāli ātri sasniegt to līmeni, kurā mūsu zemapziņa ir atvērta pozitīvajām afirmācijām.

Vizualizācijā rūpīgi atlasītas un iekļautas šādas afirmācijas:

 • Mans prāts ir saskaņots ar maniem nodomiem
 • Es esmu brīvs no sevis sabotēšanas
 • Man ir dabiski un viegli palikt fokusētam uz mērķi
 • Es esmu savienots ar neierobežotas pārpilnības avotu
 • Man jau ir visas spējas tiem sasniegumiem, kādus es vēlos
 • Man vienmēr ir nepieciešamais atbalsts ikvienā solī
 • Es atbrīvoju vēlmi sevi atturēt un pasargāt no pagātnes bailēm
 • Es pilnībā uzticos sev
 • Es rīkojos tikai no mīlestības pilnas attieksmes pret sevi
 • Ar katru brīnišķīgu dienu es palielinu savu komforta zonu

  Viena no pašsabotāžas izpausmēm ir novilcināšana, atlikšana uz vēlāku, ne tikai tā, kas mums šķietami nepatīk vai sagādās grūtības, bet arī patīkamā. Tāpēc iesakām šo vizualizāciju izmantot kopā ar “Es rīkojos un nevilcinos”

  Subliminālie vēstījumi ir droši veselībai. Izgatavotājs garantē, ka video nav ietverti nekādi citi slēptie vēstījumi kā norādīts aprakstā.

  Video neiesakām cilvēkiem, kuri cieš no epilepsijas un smagām mentālām saslimšanām.

   

  Ieraksti komentāru