PAR "CITĀDS PLĀNOTĀJS" - kas tas ir, ko tas ēd un ko ar to darīt!

Plānotājs Tavam līdz šim vislabākajam gadam.

"Citāds plānotājs" ir vārda vistiešākajā nozīmē - citāds. Ja gribiet - arī dīvains. Tā idejas autore ir sertificēta pievilkšanās likuma trenere un koučs, Inguna Dadeika un tas balstīts uz faktu, ka visas mūsu domas materializējas un, lai mūsu dzīvē notiktu pozitīvi un laimīgi notikumi, domām jābūt pavadītām ar pozitīvām emocijām. Izrādās, vien pietiek ar dažām minūtēm apzināti izjustām, priecīgām un laimīgām emocijām, lai iekustinātu Visumu radīt apstākļus un sakritības mūsu vēlmēm, mērķiem un sapņiem. Tādu mazu rituālu ikdienā arī palīdz ieviest un uzturēt Citāds Plānotājs. Jūs pilnīgi mainīsiet savas domas par ikdienas darbu plānošanu un tādas plānošanas efektivitāti un rezultātiem! Mēs drosmīgi sakām, ka mēs tā plānojam brīnumus. Lieliska dāvana tiem, kuriem patiešām novēlam "Lai daudz laimes!"

Pirmais, kas atšķir šo plānotāju no “Tavas dzīves līdz Šim” – Tev tas nav jāiesāk ar jaunā gada 1. janvāri! Sāc to dienā, kad tas nonācis Tavās rokās! Mēs taču visi zinām, ka “Jaunā dzīve” vai labie nodomi nesākas no jaunā gada, nākamās pirmdienas vai rītdienas. Tā sākas tieši šobrīd, kad Tu apzinies sevi kā radītāju un uzņemies 100% atbildību par savu dzīvi. Plānotājs ir speciāli veidots tā, lai to būtu iespējams lietot jebkurā gadā, jebkurā dienā un datumā.

Plānotāja ideja balstās uz faktu, ka mūsu domas materializējas. Pilnīgi visas. Bet mūsu vēlēšanās piepildās tiešā saiknē ar mūsu emocijām. Emociju radītā frekvence arī ir šī “pasūtījuma izpildes lapiņa” Visumā. Frekvence, kura vienmēr rada pozitīvu rezultātu, ir prieka un pateicības frekvence. Pateicība ne tikai par to, kas jau noticis vai saņemts, bet par visu labo, kas vēl tikai būs!

Šis, uz kvantu zinātnes atklājumiem par iespēju lauku un apziņas manifestāciju balstītais, plānotājs ļaus Tev pilnībā noteikt, ko Tu radīsi savā dienā un visā gadā. Uzdrīksties nomainīt pavisam mazu savu ieradumu detaļu (tā, vai citādi, mēs plānojam visi!) un pievieno absolūto manifestācijas frekvenci visam, ko vēlies! Izjūti prieku par visu savu dienu jau no paša rīta un vakarā Tev atliks tikai atzīmēt, kas un kā Tavā dienā ir noritējis vienkārši lieliski un brīnumaini. Tās pašas lietas, kuras Tu mēdzi savā vecajā plānotājā atzīmēt kā – ‘manikīra apmeklējums’, ‘tehniskā apskate’, ‘vecāku sapulce’ vai ‘projekta nodošanas termiņš’ un bieži izjust šo padarāmo darbu saraksta radīto stresu, neveiksmes priekšnojautas vai bailes sagaidīt nepatīkamu rezultātu – ar šo plānotāju Tu pārvērtīsi par priecīgu gaidu, sajūsmas pilnas pateicības jau iepriekš par viss superīgāko, vislabāko iespējamo rezultātu garantijas talonu.

Katra diena – jauni burvīgi brīnumi, kurus Tu pasūti. Papildus prieka un pateicības frekvences radīšanai, Tev būs iespēja atzīmēt, cik reizes dienā esi sev pateicis “Es sevi mīlu”, vai esi uzņēmis pietiekami daudz ūdens un uzdodot darāmo darbu sarakstu “Viņam” (jebkādam augstākam spēkam, kam Tu tici – Dievam, Visumam, Augstākajai inteliģencei, Mātei dabai, kvantu vai visu iespēju laukam).

PLĀNOTĀJS BŪS KĀ ĪSTA BRĪNUMNŪJIŅA, LAI TU:

  • Uzlabotu savu veselību;
  • Radītu mīlošākas un saskanīgākas attiecības ģimenē;
  • Stiprinātu savu pašvērtējumu un ticību saviem spēkiem;
  • Sasniegtu labākus panākumus mācībās vai profesionālajā sfērā;
  • Izveidotu pozitīvu domāšanu par savu paradumu, ne teorētisku lēmumu;
  • Iemācītos ieraudzīt tos brīnumus savā dzīvē, kādus Visums ir spējīgs Tev piegādāt pilnīgi visu laiku;
  • Radītu tādu ārējo pasauli, par kādu Tu sapņo jau sen;
  • Pārstātu radīt vienu un to pašu rezultātu tur, kur vēlies izmaiņas par visu vairāk;
  • Justos laimīgāks, priecīgāks un apmierinātāks ar dzīvi un sevi ne tikai šad tad, bet pilnīgi katru dienu;
  • Un vēl un vēl, patiesus brīnumus savā dzīvē, par kuriem mums vēl nekas nav zināms, jo tos radīsi Tu!

Ar šo plānotāju Tu sapratīsi un sajutīsi, ka šis spēks, lai kā Tu arī viņu dēvētu – par Dievu, Visumu, Augstāko inteliģenci, Māti dabu – vienmēr tikai gaida šos uzdevumus no Tevis un ar lielāko prieku tos izpilda. Mēs vienkārši neesam raduši kaut ko nodot šajās rokās, jo esam trenēti domāt un rīkoties tā, it kā mēs katrs būtu pats par sevi un nodalīti no visa. Un vēl… mēs Tev palīdzēsim atcerēties un izveidot ieradumu katru dienu vairākas reizes pateikt sev, ka Tu ļoti, ļoti, ļoti sevi mīli.

Šī prakse īpašus komentārus un skaidrojumus neprasa, vai ne? ”Zobs pret zobu” un “katrs pats par sevi” pasaule pastāv tikai mūsu prātos, turklāt tikai līdz brīdim, kad izlemjam, ka turpmāk tā mums būs prieka, līdzjūtības, mīlestības, vienotības un pateicības pilna pasaule. Tu savu dzīvi līdz šim radīji tik un tā… Ar tām domām, kuras Tu domāji vakar un aizvakar. Ja Tevi ne līdz galam apmierināja tās izpausme, sāc radīt citādi!

 

Ieraksti komentāru