-50% VISIEM PLĀNOTĀJIEM

NOTEIKUMI

Lietošanas noteikumi

CITĀDS PLĀNOTĀJS interneta veikala lietošanas noteikumi ir saistoši katram lietotājam, kurš veic pirkumu www.citadsplanotajs.lv vietnē

CITĀDS PLĀNOTĀJS periodiski var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veiciet atkārtotu pirkumu.

Distances līgums 

CITĀDS PLĀNOTĀJS interneta veikalā ( www.citadsplanotajs.lv) piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Veicot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekritis CITĀDS PLĀNOTĀJS lietošanas noteikumiem.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus:

1) PayPal

2) Bankas pārskaitījums

Visas cenas ir norādītas EUR. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta tikai pēc pasūtījuma apmaksas veikšanas.

Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, par apmaksas brīdi tiek uzskatīts datums, kad nauda tiek saņemta CITĀDS PLĀNOTĀJS bankas kontā.

 

Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda pasūtījuma numurs. 

Gadījumā, ja veiktais pasūtījums netiek apmaksāts, CITĀDS PLĀNOTĀJS saglabā informāciju par šo pasūtījumu 30 dienas. Šo 30 dienu laikā līdz brīdim, kamēr pasūtījums ir pilnībā apmaksāts, CITĀDS PLĀNOTĀJS ir tiesības sūtīt atgādinājumu uz e-pasta adresi, lai informētu Pircēju par viņa pasūtījuma statusu. Ja 30 dienu laikā pasūtījums netiek apmaksāts, tas tiek atcelts.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 15 dienu laikā (Latvijas teritorijā) kopš ir saņemta apmaksa par preci, ar Pircēja izvēlētu piegādes veidu.

 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz pasutijumi@citadsplanotajs.lv. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pircējs preci ir sabojājis (nosmērēta, nobrūžāta vai kā citādi vizuāli sabojāta prece;
  • pircējs preci ir lietojis.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". 

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.